W wakacje odpoczywamy!

Dlatego do kina Muzeum Polskiej Wódki zapraszamy Was już we wrześniu.

Dziękujemy za udział w dotychczasowych projekcjach.
Już po wakacjach zaserwujemy Wam zupełnie nową porcję kinowych hitów w muzealnym kinie!

Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu istnieje możliwości wynajęcia naszej sali kinowej na prywatną projekcję! Więcej informacji pod adresem: eventy@pvm.pl

Do zobaczenia!

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw Pass